Daugavas Mežsaimnieks pārdod mežu, cirsmas, LIZ zemi un īpašumus

Vēlies iegādāties mežu, lauksaimniecībā izmantojamu zemi, cirsmu vai lauku viensētu? Ielūkojies mūsu piedāvājumā – Daugavas Mežsaimnieks ne tikai pērk, bet arī pārdod mežu un cita veida īpašumus!

Kāda veida īpašumus Daugavas Mežsaimnieks pārdod?

Mūsu sludinājumu sadaļā atradīsi dažāda veida zemes platības un īpašumus no visas Latvijas par ļoti pievilcīgām cenām. Daugavas Mežsaimnieks:

  • pārdod mežu;
  • pārdod cirsmas;
  • pārdod zemi ar mežu;
  • pārdod lauku viensētu;
  • pārdod zemi, ko iespējams izmantot lauksaimniecībā (LIZ).

Katrā sludinājumā pieejama detalizēta informācija par konkrētu nekustamo īpašumu – sākot ar platību un beidzot ar ēku tehnisko raksturojumu vai meža specifikāciju. Mūsu piedāvājums nemitīgi tiek atjaunots, tāpēc “Pardod” sadaļā ir vērts ielūkoties regulāri!

Starp citu, iegādāties piedāvājam arī dažāda veida kokmateriālus, kā arī organizējam to piegādi uz Tev nepieciešamo lokāciju.

Pēc kādiem kritērijiem tiek noteikta īpašumu cena?

Katram īpašumam cena tiek noteikta, ņemot vērā vairākus būtiskus faktorus. Arī tad, ja Tev nav padziļinātu zināšanu par to, kā veidojas mežu, cirsmu, viensētu vai lauksaimniecībā izmantojamo zemju cena, Tev nav jāuztraucas, ka tā ir mākslīgi “uzpūsta” vai neadekvāta!

Lauksaimniecībā izmantojama zeme

Pārdodot lauksaimniecībā izmantojamu zemi (LIZ), cenu nosakām, ņemot vērā pašreizējo tirgus situāciju.

Meži un cirsmas

Daugavas Mežsaimnieks pārdod mežu un cirsmas. Gan mežu, gan meža cirsmu cenas tiek noteiktas pēc vairāku faktoru analīzes. Vērā ņemam gan pieminēto esošo tirgus situāciju, gan meža vai cirsmas vērtību. To savukārt ietekmē tādi aspekti kā meža atrašanās vieta, kvalitāte, koku vecums, augšanas tipi, tas, cik labi aug mežs, kāds ir tā novietojums, attālums no ceļa, u. c. parametri.

Kāpēc iegādāties mežu un citus īpašumus no Daugavas Mežsaimnieka?

Gan mežus, gan cita veida nekustamo īpašumu iespējams iegādāties daudzviet. Kāpēc no visiem pārdevējiem izvēlēties Tieši Daugavas Mežsaimnieku? Iemesli tam ir vairāki.

Ilggadēja pieredze meža nozarē

Pateicoties daudzu gadu laikā iegūtām zināšanām un iemaņām (meža nozarē darbojamies kopš 2006. gada), saviem klientiem nodrošinām augstvērtīgus, ērtus un uzticamus pakalpojumus.

Operativitāte un mobilitāte

Mēs zinām, ka nekustamā īpašuma pircējs pēc iespējas ātrāk vēlas iegūt noskatīto īpašumu, nevis tērēt laiku ilgstošai līgumu saskaņošanai un citiem birokrātiskiem procesiem. Šī iemesla dēļ gan pārdošanas, gan pirkšanas darījumus nokārtojam pēc iespējas ātrākā un Tev ērtākā veidā.

Ilgtermiņa domāšana

To, ka mūsu mērķi ir ar skatu nākotnē, norāda fakts, ka darbojamies jau daudzus gadus, un šobrīd mūsu īpašumā ir vairāk nekā 3500 ha ar augstvērtīgām Latvijas mežu platībām. Katru gadu stādām jaunu mežu vairāku desmitu hektāru platībā, kā arī kopjam jaunaudzes vairāku simtu hektāru platībā. Mūsu vīzija ir vienkārša, taču atbildīga: apkopot auglīgas meža platības vienuviet un tās kvalitatīvi apsaimniekot.

Kā rīkoties, ja vēlies iegādāties kādu no sludinājumā esošajiem īpašumiem?

Tevi ieinteresējis mežs, cirsma, lauksaimniecībā izmantojamā zeme vai cits īpašums, ko pārdod Daugavas Mežsaimnieks? Sazinies ar mums:

Gaidīsim Tavu ziņu, lai vienotos par abām pusēm izdevīgiem darījuma nosacījumiem.

Atceries – ja meklē uzticamu uzņēmumu, kas pārdod mežu un citus īpašumus, uz mums, Daugavas Mežsaimnieku, vari paļauties!

Daugavas mežsaimnieks
Sveiki! Kā varam palīdzēt?